Szoftvermérnök

  • Job Reference: HUIT-2020-03
  • Date Posted: 10 February 2020
  • Recruiter: Chronos Systems Kft.
  • Location: Veresegyház
  • Salary: On Application
  • Sector: Engineering, IT & Tech
  • Job Type: Permanent, Full-time
  • Contact: Recruitment Manager
  • Email: asz@coberonchronos.com

Job Description

Pozíció leírása

Globális gyártó és Magyarországon operációs központokat is működtető nagyvállalati ügyfelünkhez és így a vállalati oldalon lévő fejlesztői csapatunk jelenlegi bővítésére keresünk 1 fő tapasztalt szoftvermérnököt.

Feladatok:

  • Gyártás támogató  illetve back-office operatív folyamatokhoz kapcsolódó célrendszerek és szoftverek vizsgálata, felmerült problémák elemzése, megoldások vagy work around megoldások fejlesztése a látens vagy felmerült üzleti igények alapján.
  • Rendszerekhez kapcsolódó adatbázis kezelés (MSSQL, Oracle)
  • 2-3 fős programozási és support csoport feladatainak mentorálása, szakmai irányítása

Munkavégzés helye:

  • Veresegyház, kombinálva home-office munkavégzéssel is (megbeszélés szerint rugalmasan kezelve)

Munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, képességek, végzettség:

  • Min. 3-4 év programozási tapasztalat
  • Technológiai ismeretek (Java, .NET, VB, MSAccess)
  • Jártasság back-end fejlesztésben
  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat (Oracle és/vagy MS SQL)
  • Nyelvtudás: angol (napi kommunikációhoz írásban és szóban)
  • Szakirányú informatikai felsőfokú vagy OKJ végzettség (hiányában min. 4-5 éves releváns munkatapasztalat)
  • Proaktív személyiség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Egyéb munkatapasztalatok (Nice to have skills):

  • Python, különböző Javascript keretrendszerek vagy C programnyelvben szerzett tapasztalat(ok)

Állásajánlati profil és részletek:

  • Versenyképes fizetés
  • Munkábajárási támogatás
  • Egyedi, év végi jutalom
  • Home-office lehetőség - részben megbeszélés szerint
  • Hazai és nemzetközi fejlesztői csapattal történő munkavégzés
  • Innovatív fejlesztési feladatokban való részvétel
  • Technológiai fejlődési lehetőség, belső meetup-ok, szakmai tréningek támogatása
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Egyéb információ:

  • Munkaszerződés teljes munkaidőre vagy egyedi megegyezés szerint kontraktori alapon projekt/feladat alapon.
  • Közvetlen céges buszjáratok biztostva Budapestről, Fótról, Dunakesziről, Szadáról. Gödöllőről, Vácról, stb.

Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre!

Jelentkezz még ma és legyél csapatunk része Te is!