Szoftverfejlesztő JAVA (Mid/Senior)

Job Description

Pozíció leírása

Globális gyártó és operációs központot működtető nagyvállalati ügyfelünkhez és így a vállalati oldalon lévő fejlesztői csapatunk jelenlegi bővítésére keresünk 2 fő Java szoftverfejlesztőt, mid illetve egy szenior pozícióba.

Pozíciónk rád van szabva, ha érdekelnek az alábbi feladatok:

  • Ipari nagygépek gyártását támogató célrendszerek és egyedi szoftver megoldások fejlesztésében való aktív részvétel (backend és frontend Java fejlesztések ,code review, fejlesztői teszt, hibakeresés)
  • Lehetőség van belső és előre tervezett, pl. K+F típusú fejlesztési projektekben való részvételre
  • Innovatív témájú és a nemzetközi projektekben való résztvétel (3-6 fős scrum csapatok)
  • Munkavégzés helye: Veresegyház, de kombinálva home-office munkavégzéssel (megbeszélés szerint rugalmasan kezelve)
  • Munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat, végzettsés

Munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalat végzettség:

  • 3-4+ év Java fejlesztési tapasztalatJártasság back-end és front-end fejlesztésekben
  • Technológiai ismeretek: Java EE és/vagy Spring, JS, HTML
  • SQL vagy PL/SQL ismeretek
  • Nyelvtudás: angol (szakmai anyagok értelmezéséhez, kommunikációhoz írásban / szóban)
  • Releváns munkatapasztalattal rendelkezel

Külön örülünk, ha esetleg van munkatapasztalatod:

  • Python vagy C vagy .NET programozási ismeretek
  • Arduinoval vagy hasonló mikrokontrollerekkel, esetleg Raspberryvel is dolgoztál

Állásajánlati profil és részletek:

  • Versenyképes fizetés
  • Home-office lehetőség - részben megbeszélés szerint
  • Munkábajárási támogatás
  • Hazai és nemzetközi fejlesztői csapattal történő munkavégzés
  • Egyedi, év végi jutalom lehetőség
  • Innovatív fejlesztési feladatokban való részvétel
  • Technológiai fejlődési lehetőség, belső meetup-ok, szakmai tréningek támogatása
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Egyéb:

  • Munkaszerződés teljes munkaidőre) vagy kontraktori alapon is szerződni projekt/feladat alapon hosszabb távra.
  • A munkavégzés helyén van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is. Ha munka után szeretnél kikapcsolódni és kicsit mozogni, a helyben található fitness terem, sportpálya és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz. A munkábajárást kiterjedt céges és menetrend szerinti buszjáratok teszik kényelmessé (reggel 8 vagy 8:30 órai indulás - 16:30 vagy 17:30 vissza).
  • Jelentkezéseddel hozzájárulsz az önéletrajzodban illetve LinkedIn profilban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvétel, előzetes interjú egyeztetések illetve megfelelő állásajánlat kiadása céljaiból

 Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre. Jelentkezz hozzánk még ma!