Riportolási és Elemzési Szakértő

  • Job Reference: 00000023-1
  • Date Posted: 4 June 2018
  • Location: Veresegyház
  • Salary: On Application
  • Sector: IT & Tech
  • Job Type: Contract, Permanent, Full-time
  • Contact: Recruitment Manager
  • Email: cv@coberonchronos.com

Job Description

Új lehetőségeket keresel? Jelentkezz nálunk!

Bizonyára hallottál napjaink divatos kifejezéseiről a BI világban, mint "big data" vagy „riportok fejlesztése"! Legyél ennek részese Te is, legyél riportfejlesztési szakember a Chronos Systems multinacionális és nemzetközi ügyfelénél itthon!
Szakmai területünk és csapatunk az egyedi ERP rendszerekhez tartozó riportfejlesztéssel, BI fejlesztési és elemzéssel  foglalkozik. Ennek keretei közt az üzleti folyamatokból jövő adatok, információk és BI eszközök felhasználásával a legaktuálisabb pénzügyi és gyártás támogatási riportok és adatbázisok fejlesztése valósul meg. Csatlakozz csapatunkhoz!

Pozíciónk rád van szabva, ha érdekelnek az alábbi feladatok:

Ideális kollégánk lehetsz, ha rendelkezel:

  • Adatbázis kezelői, riportolási ismeretekkel (SQL / PLSQL; riportolás különböző adatforrások adataival  - Oracle ERP/MS/Access DB)
  • Riport készítés automatizálása; elemzések.
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel vagy szakképzettséggel (informatikai/mérnöki; OKJ) vagy ennek hiányában releváns tapasztalattal rendelkezel.
  • Angol nyelvtudással, melyet napi / heti szinten használnod kell munkád során

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Mid vagy Szenior szintű pozíciót keresel
  • Lelkes és keresi az új szakmai lehetőségeket
  • Kommunikációs készséged jó angolul is
  • Proaktív vagy és megoldod a felmerülő problémákat a csapattagokkal
  • Személyiséged rugalmas, önálló

Cserébe lehetőséged lesz:

  • Széleskörű béren kívüli juttatási csomagban részesülni (mobil, egyéni utazási költség keret, sportolási lehetőség a vállalati sportközpontban stb.)
  • Multinacionális és modern munkakörnyezetben végezni a munkádat.
  • Időbeosztásodat önállóan megszervezni, akár részleges távmunka keretein belül.
  • Folyamatos szakmai fejlődésre és versenyképes szakmai tudás megszerzésére.
  • Részt venni különböző képzéseken, tréningeken.
  • EVA / KATA vállalkozóként is jelentkezni.
  • Dinamikus csapatban dolgozni.

Nincs időd regisztrálni?

Jelentkezz nálunk közvetlenül itt: Direct application