Business Analyst (Finance Reporting, ERP)

  • Job Reference: 00000052-1
  • Date Posted: 13 March 2019
  • Recruiter: Chronos Systems Kft.
  • Location: Hungary
  • Salary: On Application
  • Sector: Finance, IT & Tech
  • Job Type: Contract, Permanent, Full-time
  • Duration: Határozatlan / Undefinite
  • Contact: Andrea Szabo
  • Email: asz@coberonchronos.com

Job Description

Ami Rád vár / Essential Responibilities.

 Az ERP Finance csapat tagjaként a pozíció feladatai:

  • Ügyfelünknél lévő Finance csapat tagjaként támogatod a pénzügyi elemzési feladatok és probléma felderítések végzését a pénzügyi vállalatirányítási rendszerben. Költséganalízis.
  • Teljes pénzügyi folyamatok megismerése és átlátása (usage variancia analysis, kiugró értékek vizsgálata, egyeztetni a business planning csapattal).
  • ERP Finance csapat részeként a szükséges adatlekérdezések megírása (SQL) , kisebb adatbázis összeállításában részvételaz Oracle-alapú vállalatirányítási rendszerben. Megfelelő tehcnikai tapasztalattal akár kisebb feldolgozói programok írása az adatok gyorsabb, további feldolgozásához.
  • Támogatod a folyamatokban résztvevő csapatokat globális szinten.
  • Közvetlen riportolás a lokális pénzügyi vezető felé.
  • Segítséget nyújtasz az új folyamatok, rendszerek sikeres bevezetésében.

Amit várunk Tőled / Qualifications/Requirements:

  • Ismerd az MS Office programokat (elsősorban MS Excel, előny az Access is)
  • SQL lekérdezések írásában szerzett gyakorlat
  • Magabiztosan használd az angol nyelvet a magyar nyelv mellett
  • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
  • Erős kommunikációs képesség

Előny jelent / Desired Characteristics/Skills:

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat (pl.Oracle vagy SAP)
  • Felsőfokú végzettség előny
  • Második beszélt nyelv (pl. angol)
  • Korábban betöltött pozíciók pl.: Business Analyst vagy Reporting Specialista vagy ERP Reporting Developer.

Amit mi kínálunk / What we can offer you:

  • Munkavégzés a veresegyházi irodában.
  • Modern munkakörnyezet (Best Office Award 2015): sportolási lehetősége: fitness terem, sportpálya, szauna; étterem és orvosi szolgáltatások; családbarát szolgáltatások (családbarát szoba, kismama mentoring, rugalmas munkaszervezés, nyári gyermektáborok), egyéb, a mindennapjaidat megkönnyítő helybe hozott szolgáltatások (pl. posta, banki és biztosítási tanácsadás, színház- és koncertjegy értékesítés).
  • Szakmai előrelépés, fejlődés.
  • Hosszú távú karrierlehetőség.
  • Rugalmas munkaidő (Home-office lehetőség megbeszélés szerint).

Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre.