BO Developer and Business Analyst (Finance Reporting, ERP)

  • Job Reference: HUIT-20191115
  • Date Posted: 15 November 2019
  • Recruiter: Chronos Systems Kft.
  • Location: Veresegyház
  • Salary: On Application
  • Sector: Finance, IT & Tech
  • Job Type: Permanent, Full-time
  • Contact: Recruitment Manager
  • Email: cv@coberonchronos.com

Job Description

Apply Today! Az ERP Finance csapat tagjaként a pozíció feladatai:

  • A Finance csapat tagjaként támogatod a pénzügyi elemzési feladatok és probléma.felderítések végzését a pénzügyi vállalatirányítási rendszerben. Költséganalízis.
  • Teljes pénzügyi folyamatok megismerése és átlátása (usage variancia analysis, kiugró értékek vizsgálata, egyeztetni a business planning csapattal).
  • ERP Finance csapat részeként a szükséges adatlekérdezések megírása (SQL), adattárházak, adatbázisok és egyéb kiegészítő jelentések fejlesztésében való részvétel és összeállítása SAP Business rendszerben. Megfelelő tehcnikai tapasztalattal akár feldolgozói programok írása az adatok gyorsabb, további feldolgozásához.
  • Támogatod a folyamatokban résztvevő csapatokat globális szinten.
  • Közvetlen riportolás a lokális pénzügyi vezető felé.
  • Segítséget nyújtasz az új folyamatok, rendszerek sikeres  bevezetésében.

Qualifications/Requirements / Amit várunk Tőled:

        • Riportolási és fejlesztési tapasztalat SAP Business Objects rendszerben
        • SQL lekérdezések írásában szerzett gyakorlat
        • Magabiztosan használd az angol nyelvet a magyar nyelv mellett
        • Tudj csapatban és önállóan is dolgozni
        • Jó kommunikációs képesség, nyitott személyiség

        Tapasztalati előnyök / Nice to have skills:

        • Vállalatirányítási rendszerben szerzett informatikai munka tapasztalat (pl. SAP vagy Oracel)
        • Felsőfokú végzettség előny
        • Korábban betöltött pozíciók lehetnek: a Business Analyst vagy Reporting Specialist vagy ERP Reporting Developer, BO Developer.

        Amit mi kínálunk /What we can offer for you:

        • Munkavégzés a veresegyházi irodában.
        • Modern munkakörnyezet (Best Office Awards): sportolási lehetőségek fitness teremben, sportpályán, szauna használat; étterem és orvosi szolgáltatások; családbarát környezet (családbarát szoba, kismama mentoring, rugalmas munkaszervezés, nyári gyermektáborok), egyéb, a mindennapjaidat megkönnyítő helybe elérhető szolgáltatások (pl. posta, banki és biztosítási tanácsadás, színház- és koncertjegy értékesítés).
        • Szakmai előrelépés, fejlődés.
        • Hosszú távú karrierlehetőség.
        • Rugalmas munkaidő (Home office lehetőség megbeszélés szerint rendszerfejlesztési időszakokban).
        • Közvetlen céges buszjáratok Budapestről, Fótró, Dunakesziről, Szadáról. Gödöllőről, Vácról, stb.

        Hiszünk benned, ezért felelősséggel ruházunk fel munkavégzésed során, de felhatalmazunk és számítunk az ötleteidre!

        Jelentkezz még ma és legyél csapatunk része Te is!