Alkalmazásfejlesztő (Angular)

  • Job Reference: HUIT-2021-33
  • Date Posted: 30 April 2021
  • Recruiter: Coberon Chronos Group
  • Location: Budapest
  • Salary: On Application
  • Sector: Engineering, IT & Tech
  • Job Type: Permanent, Full-time, Home-office based

Job Description

Alkalmazásfejlesztőt keresünk az alábbi feladatokra és informatikai területre:

  • Nagyvállalati környezethez egyedi megoldások implementálása, az alkalmazás fejlesztési feladatok elvégzése.
  • Front-end megoldások fejlesztése Angular technológiában
  • Meglévő alkalmazások új funkciókkal történő kiegészítése. Back-end fejlesztés felmerülhet.
  • Projektcsapatban való részvétel.
  • Szakmai és online továbbképzésekenn való részvétel támogatott.
  • Napi tevékenységből eredő ad-hoc problémák elhárítása; együttműködés fejlesztői csapattagokkal és támogatás ezen területek munkafolyamatok egyeztetésében.

Elvárt kompetenciák:

  • Releváns fejlesztői tapasztalat
  • Angular
  • CSS / HTML5
  • TypeScript / Javascript

 Előnyt jelent:

  • Spring framework

 Egyéb elvárások:

  • Felsőfokú releváns végzettség
  • OKJ képesítés esetén programozási/ mérnöki vagy kapcsolódó műszaki tudomány területekről (diploma nélkül az AWS-ben szerzett munkatapasztalat igazolt referenciával).
  • A magyar nyelvtudás elengedhetetlen
  • Haladó angol nyelv (napi kommunikációhoz magyarul nem beszélő fejlesztőkkel, termékmenedzserrel)
  • Proaktív és nyitott személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Munkaszerződés határozatlan időre
  • Versenyképes munkabér; bérfejlesztések; project bonusz
  • Projekt/Feladat alapú szerződéskötés (opció)
  • Hardware-ek biztosítása
  • Lehetőség az innovatív és felhő-alapú technológiák, szolgáltatási környezetekben történő munkavégzésre, kézségek elsajátítására.
  • Fiatal, dinamikus és lelkes fejlesztői csapat

Hiszünk benned és felhatalmazunk, számítunk innovatív ötleteidre a napi fejlesztési tevékenységed során.