Report developer - Oracle / BO (Veresegyház / Budapest)

in IT & Technology jobs
Download the job description here.
Pozíció leírás letöltése itt.

A Chronos Systems Kft. ügyfele az egyik legnagyobb magyarországi szolgáltatói központtal és nagyipari berendezéseket gyártó telephelyekkel rendelkező nemzetközi -amerikai- nagyvállalat és számukra riport és adattárház fejlesztési projekteket, szolgáltatást végzünk továbbá egyedi rendszer fejlesztéseket. A fejlesztő csapatunkba és annak dinamikus bővítése érdekében az alábbi pozícióra és feladatok elvégzésére keresünk 2 fő informatikai szakembert:

Feladatok:

  • ERP rendszerhez, üzleti alkalmazások adatbázisaihoz tartozó riport fejlesztési feladatok ellátása, Oracle ERP R12, i11.
  • Különböző céges rendszerek adatbázisaiból történő lekérdezések és eredmények Excel-be történő összesítése, validálása, átadás.
  • Szükséges adatkonverziók elvégzése.
  • Üzleti folyamatok áttekintő szintű megismerése.
  • Riportok fejlesztése Business Objects környezetben (SAP Business Object XI. R4 reports).

Szükséges képzettségek, tapasztalat:

  • Adatbázis riportolás területen szerzett tapasztalat.
  • Kommunikációképes és magabiztos angol nyelvtudás.
  • Oracle és MS SQL adatbázis környezetben összetett lekérdezések ismeret.
  • MS Excel.
    • A szakmai ismeretek hatékony elsajátításának és alkalmazásának képessége.
    • Változások elősegítésének képessége. Megbízható személyiség.
    • Ügyfélorientált szemlélet, kezdeményezőkészség.
Előnyt jelent (de hiányuk nem kizáró ok):
  • Szakirányú informatikai vagy mérnöki végzettség, ennek hiányában több éves igazolt adatbázis riportolási vagy fejlesztői tapasztalat.
  • Oracle adatbázis fejlesztés és adminisztráció.
  • Business Objects rendszer ismerete (SAP BO XI, R4 reports and universes)
  • Adatárház tervezési, üzemeltetési tapasztalat.

Egyéb részletek, juttatások:

  • Munkaszerződés vagy vállalkozói szerződés.
  • Utazási költségtérítés Veresegyházra (ingyenes céges buszhasználat vagy saját gépkocsival költségtérítés).
  • Teljes munkaidő (9-17 óra vagy 8:30 - 16:30 között munkanapokon).
  • Sportolási lehetőség ingyenesen igénybevehető a munkavégzés helyén.
  • Kezdés: megegyezés szerint 2016. noveber vagy decemberben vagy akár azonnal.

Munkavégzés helye: Veresegyház (elsődlegesen).

Jelentkezés módja: careers@chronossystems.com e-mail címre elküldött angol vagy magyar nyelvű önéletrajzzal.